Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandaliczne zachowanie wiceprezydenta Chełma na studniówce. Przez ten film stracił pracę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2020 r. o 07:29 Powrót do artykułu
Nie wystarczy już politykom PiS chwalebne okradanie PCK i zaczynają bratać się z młodzieżą przy wódeczce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale, co spił się do nieprzytomności i padł pod stół? Wypił kieliszek, dwa? Ludzie... Bądźmy dla siebie ludźmi. Bez przesady, nic złego nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To dobry chłopak był I mało pił "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli rodzice tej pisowskiej malpeczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to naprawdę jest? Pan ex-vice całkiem inaczej to widzi. No po prostu chłopina zachorował i sam się zwolnił, a nie, że dał... ciała i go wylali na pysk. =68.ARBaH_4SY8i69qmKZSKeqr2TatnPw32svxi7eEdxVadHyD2XGTkww0l_iWfjQTYcB8R5FDCMZ9QaIkLbVgkwyJ0onyy5zs7W035AbveJUhgX78xrVHm6ZFN_POPAo5hoxqmy3j_FmVNzbyc0KC8TnmTqx136Vj9agWEwfR310_QAn1WsOPA_POGKKrUvSahUnIL7KayoEMiTpp8SqF2ZRSSkIk5amS09FtYNgRhqEebxZbc1d3YdFJ9f7vNEonx7dQkjVd9nbyXsyhb5LTx-yXdTmJmJPzLT1vgVAJYeT01rDKpc5Dhv8FRpHJA0FL5YKn5-UAe9OvuXVHgfRpG33sE]***s://***facebook.com/Daniel-Domoradzki-Zast%C4%99pca-Prezydenta-Miasta-Che%C5%82m-101726727941364/?__tn__=kC-R&eid=ARDhXgvgwgpPol0191kyQ98b-LecIgL8fMJeyZvbw6bEHy_7XEzWgg-blbUT11fncBf37ReeMwT7v3Qt&hc_ref=ART-J453kcrs1QBI6ZJ3LVvGTRp0vm3iJIjAk2I09-Dee4bnLdP0l27zYyxqJQUAxZM&fref=nf&__xts__[0]=68.ARBaH_4SY8i69qmKZSKeqr2TatnPw32svxi7eEdxVadHyD2XGTkww0l_iWfjQTYcB8R5FDCMZ9QaIkLbVgkwyJ0onyy5zs7W035AbveJUhgX78xrVHm6ZFN_POPAo5hoxqmy3j_FmVNzbyc0KC8TnmTqx136Vj9agWEwfR310_QAn1WsOPA_POGKKrUvSahUnIL7KayoEMiTpp8SqF2ZRSSkIk5amS09FtYNgRhqEebxZbc1d3YdFJ9f7vNEonx7dQkjVd9nbyXsyhb5LTx-yXdTmJmJPzLT1vgVAJYeT01rDKpc5Dhv8FRpHJA0FL5YKn5-UAe9OvuXVHgfRpG33sE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać normalny gość, nie schlal mordy tylko z młodzieżą wypił.. debil ten co to nagral,brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież on wypił za zdrowie Jarosława!
 a ze wuc chory to chlopine w...i ze sie slabo modlil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. : "Daniel Domoradzki - Zastępca Prezydenta Miasta Chełm 7 godz. · Szanowni Państwo, ▶ 31 stycznia 2020 r. , w związku z poważnymi uszkodzeniami lewego ucha, pogłębiającym się niedosłuchem i co za tym idzie koniecznym zabiegiem operacyjnym, po przeanalizowaniu sprawy i przemodleniu, podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji zastępcy prezydenta miasta Chełm. Po powrocie ze zwolnienia lekarskiego, odbyłem rozmowę z prezydentem Jakubem Banaszkiem, który pozytywnie rozpatrzył moją prośbę odwołując mnie z funkcji wiceprezydenta Chełma. ▶ W tym miejscu pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom, które w okresie mojego pobytu w szpitalu i w trakcie choroby wspierały mnie czynem, dobrym słowem i modlitwą. Chcę także podziękować wszystkim moim współpracownikom, w szczególności dyrektorom Departamentu Edukacji i Sportu Dorocie Cieślik, Departamentu Spraw Obywatelskich Monice Zaborek-Turewicz i kierownikowi Biura Informatyki Tomaszowi Dobkowskiemu. Dziękuję pracownikom Urzędu Miasta Chełm, szczególnie pracownikom Gabinetu Prezydenta, którym dane mi było kierować. Dziękuję dyrektorom jednostek organizacyjnych miasta, prezesom spółek komunalnych. Dziękuję radnym miasta Chełm, w szczególności radnemu Markowi Sikorze, który służył mi swoją pomocą po zasłabnięciu w Szkole Podstawowej nr 2 oraz radnemu Kamilowi Błaszczukowi, który pojawił się na chelmskim SOR po tym zdarzeniu. Dziękuję szczególnie Prezydentowi Jakubowi Banaszkowi, któremu życzę spełnienia wszystkich zamierzeń i siły w podejmowaniu wyzwań na rzecz miasta. ▶ W sposób szczególny dziękuję wspólnocie Bazyliki Mariackiej w Chełmie na czele z ks. Andrzejem Sternikiem. Dziękuję za jego dobre słowo, modlitwę i okazywane wsparcie. Pan Bóg rzeczywiście uczynił wielkie rzeczy dla nas, posyłając na Górkę takiego kapłana. Dziękuję prawosławnej wspólnocie miasta na czele z ks. Jarosławem Szczurem, jego modlitwę i wsparcie. ▶ Dziękuję też wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierali mnie w jakikolwiek sposób w wypełnianiu zadań na rzecz miasta. Wszystkim Wam, chciałbym życzyć po prostu dwa razy tego, czego Wy mi życzycie. Niech Wam Pan Bóg wynagrodzi w dwójnasób. Miasto zaś będę w swoich myślach i modlitwach powierzał opiece Matki Bożej Chełmskiej, która nam tu patronuje i króluje. W ciągu kilku dni opuszczę Chełm celem podjęcia leczenia. Na koniec polecam słowa, które kieruje do nas św. Paweł w Pierwszym Liście do Tesaloniczan: "Prosimy was, bracia, abyście uznawali władzę tych, którzy wśród was pracują, którzy przewodzą wam i w Panu was napominają. Ze wzgledu na ich pracę otaczajcie ich szczególną miłością. Między sobą zachowujcie pokój (...). Baczcie, aby nikt nie odpłacał złem za zło, lecz zawsze usiłujcie czynić dobrze sobie nawzajem i wszystkim. Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie. W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was. Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie. Wszystko badajcie, a co szlachetne zachowujcie. Unikajcie wszelkiego rodzaju zła." Bogu niech będą dzięki."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy on nie był jakby w pracy? Przedstawiciel miasta pije na imprezie, na której w ogóle nie powinno być alkoholu. Czy za takie przewinienie nie powinien dostać dyscyplinarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co on zrobił złego? Przecież pił z pełnoletnimi ludźmi więc nie zrobił niczego złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem o co ta całą burza, z tekstu zrozumiałam że studniówka odbyła się poza murami szkoły, często uczniowie w tym wieku też już są pełnoletni (przynajmniej część z nich) zatem to była impreza zorganizowana za ich pieniądze (w sensie że oplacana przez nich bądź rodziców a nie ze środków miasta) a przedstawiciele oświaty, czy nauczyciele to goście a nie organizatorzy. Zatem nie rozumiem i nie widzę w tym zachowaniu nic gorszacego. Ot zwykłą impreza i przy okazji alkohol prawie jak na weselu tylko bez pary młodej.
 Burza o to że kaczyński i jego kumple tacy "święci" wszędzie. A co się okazuje???? Wóda, złodziejstwo, przekręty, dziwki. Ten akurat miał pecha i może wypił tylko jeden kieliszek. PiS nauczył ludzi niszczyć innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co te minusy? Skoro stawiasz minus to się odnieś do tego merytorycznie. Od razu dodam że nie jestem zwolenniczką partii ani tej ani żadnej innej. Odnoszę się do przedstawionej sytuacji. I na prawdę nie rozumiem jaki tutaj jest problem. Chętnie wysłucham natomiast argumentów osób wystawiajacych minusy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na tej imprezie nie powinno być alkoholu? Przecież odbywała się w domu weselnym poza murami szkoły i nie organizowali jej nauczyciele czy dyrekcja szkoły a rodzice i uczniowie i to pełnoletni. Bądźmy fer w stosunku do siebie i do innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to DNO. Hipokryzja totalna. Mówią jacy to oni nie święci a to zwykłe oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydało się, pisowcy nie wiedzą co to za impreza. Dlatego myślą, że skoro poza murami szkoły to można chlać. Ludzie, to przedstawiciel prezydenta miasta odpowiedzialny za szkolnictwo, zaproszony oficjalnie przychodzi i pije wódkę z młodziakami. Ten pajac był tam z racji pełnienia funkcji.  I dla pisowców, którzy w większości do studniówki, edukacji nie wytrzymali przypomnę, że na studniówkach oficjalnie się nie pije. Robi się to po kryjomu. Na tym polega frajda. Oficjalnie się nie pije, a wszystkim szumi. Na tym polega urok tych bali. A tu przychodzi wieśniak i co ja nie wypiję???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na tej imprezie nie powinno być alkoholu? Przecież odbywała się w domu weselnym poza murami szkoły i nie organizowali jej nauczyciele czy dyrekcja szkoły a rodzice i uczniowie i to pełnoletni. Bądźmy fer w stosunku do siebie i do innych.
 Każda studnówka ma swój regulamin. I nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek wziął odpowiedzialność za możliwośc spożywania alkoholu na takiej impezie. Czy wystarczająco merytorycznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze gnidy co nagrywają i publikują w internecie. Drodzy młodzi nie idźcie tą drogą i piętnujcie kapusi, bo w społeczeństwie kiedyś wam taki może zaszkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie widzę w tym problemu, absolutnie, ludzie pełnoletni, prezydent zaproszony ale to nie były godziny jego urzędowania, więc nie był przecież w pracy, ponadto polaczki może czas w końcu wyluzować, biedne polaczki oj biedne p. S. Nie jestem za żadna partia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na studniówce która jest organizowana poza szkoła się nie pije? To chyba organizator określa zasady, zatem to uczniowie bądź ich rodzice powinni sie wypowiedzieć czy była zgoda na alkohol czy nie. Druga kwestia nie wiemy w jakim charakterze pan ex vice prezydent został zaproszony na studniówkę, w artykule są tylko domysły redaktora piszącego artykuł chyba ze jest wypowiedź kogoś z "oficjeli" raczej nie wiemy też czy na tego typu wyjsciach jeśli było ono oficjalne jakie są reguły i co jest dozwolone a co nie. Jeśli np byly toasty wznoszone przez wszystkich to byloby to nie kulturalne. Tak jak np dyrektorzy podpisując umowy i swietujacy je "kieliszkiem szampana" też są w pracy. Nie oszukujmy się każde stanowisko ma swoje plusy i minusy. Przecież nikogo nie pobił, nie spał nie wymiotował...Jednakże osobiście uważam że ten chłopak był za młody na funkcje która pełnił i dał się łatwo podejść. Co nie zmienia faktu że przed osądzeniem kogoś powinno sie zapoznać że wszystkimi argumentami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na tej imprezie nie powinno być alkoholu? Przecież odbywała się w domu weselnym poza murami szkoły i nie organizowali jej nauczyciele czy dyrekcja szkoły a rodzice i uczniowie i to pełnoletni. Bądźmy fer w stosunku do siebie i do innych.
Każda studnówka ma swój regulamin. I nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek wziął odpowiedzialność za możliwośc spożywania alkoholu na takiej impezie. Czy wystarczająco merytorycznie?
 A skąd wiesz jakie były zasady? Być może był zakaz, a być może była zgoda? Tutaj powinna się wypowiedzieć osoba organizująca wydarzenie. A dlaczego ktoś miałby brać odpowiedzialność za osoby dorosłe? Chyba że rodzice, bo nauczyciele są tylko gośćmi na tego typu imprezach i odpowiadają tylko za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...